Jsme Full-Service Hockey Management Agentura

Jsme CKM Sports Management, specializovaná hráčská agentura se širokým záběrem možností a poskytovaných služeb, díky našim pravidelným aktivitám a osobnímu přístupu zajišťujeme ten nejlepší a profesionální Klientský Servis našim partnerům.

Pravidelně přizpůsobujeme naše aktivity dle specifických hráčských a klubových potřeb, a i díky tomu se nám daří získávat vysokou úroveň spokojenosti našich Klientů.

Přinášíme zajímavé nabídky a řešení na míru, implementujeme inovativní přístup a společně nastavujeme úspěšnou hokejovou a společenskou budoucnost.

Níže bližší specifikace klíčových služeb, které poskytujeme našim Klientům:

  • Sportovní rozvoj osobnosti (Analýzy, Silné stránky a práce na zlepšování, Program pro výživu, Psychologické poradenství)
  • Vzdělávání (Příprava na studium v zahraničí, podpora pro získání Stipendia, všeobecná konzultace a doporučení)
  • Sponzoring a Branding (Highlighty a Video Produkce, PR/Marketing)
  • Finanční Management (Plánování a alokace zdrojů, daňové poradenství)
  • Právní poradenství, zastupování (Imigrační proces, vyjednávání a konzultace Hráčských Kontraktů se zaměřením na podmínky a výši příjmů)
  • Realitní poradenství (projednání a doporučení v oblasti půjček nebo hypotéky)
  • Další specifické služby (oblast řešení výhodného pojištění a zajištění)


Cliff Mander, CEO of CKM Sports (majitel a výkonný ředitel společnosti)

Náš CKM Sports agenturní servis se neustále zlepšuje díky osobnímu a inovativním přístupu a poskytovaným službám pro talentované profesionální, amatérské a juniorské hráče.

Výsledkem naší společné profesionální práce s Klientem je jejich nová příležitost v rámci vybraných severoamerických soutěží, konkrétně NHL, WHL, OHL, QMJHL, AHL, ECHL, SPHL, NAHL, NCAA, a také pak v Profesionálních Evropských Ligách.

Mimochodem, daří se nám u významného počtu našich studentů – sportovců úspěšně realizovat Stipendia (vzdělání a sport), které dosahují aktuálně na částku vyšší než $2 Miliony dolarů.


A Parent’s View on the Junior Hockey Journey (ukázkové video)


Working with the people at CKM Sports has been a great experience. They provide all the tools an athlete may need to improve their game while also taking care of all the noise so that I was able to focus on just playing. I am excited to continue working with CKM Sports and look forward to reaching the next level.

Chase Golightly


For most people in Hockey, an agent or agency, is used as a tool to help the player receive contracts.  For me, I’ve gained a lifelong friend in Cliff Mander and the care from his supporting cast of CKM.   I’ve been a client of CKM since my last year of Junior in 2011.  Since being a part of their team, I have achieved a few of my goals of playing NCAA division 1 and professional hockey in the ECHL.  I don’t know if I would’ve achieved them if it weren’t for the guidance of CKM.  They have steered me in the right direction since the beginning and I am confident that they will continue to help me for the rest of my career.  

Mike Colantone


“Cliff helped me at a time in my career where I thought I was almost done. He’s helped with all the NCAA contacts and helped me evaluate my options. He’s been good at helping me develop on and off the ice physically and mentally. I would recommend Cliff to any player trying to improve their development and move on in their career.” – Name withheld due to NCAA Bylaws

NCAA TESTIMONIAL
NCAA DIV 1 Hockey Player