Psychologická síla je nástroj, který exponenciálně roste ve sportu obecně. V současné době profesionální týmy využívají sportovních a klinických psychologů ke zvýšení individuálního sportovního výkonu. Podobně jako výkonná fitness, psychologická síla a kondice začínají postupovat z profesionálních řad do juniorských a menších hokejových programů, akademií a soutěží. My v CKM pevně zastáváme názor, že výkon ve sportu je do značné míry ovlivněn psychologicky. Úspěšná realizace tohoto programu je konkurenční výhodou, která spočívá v lepší psychické síle a hráčské odolnosti.

Training Players to Gain an Edge with Mental Toughness aneb získat mentální odolnost je důležité!

Zkvalitňování mysli hokejového hráče a pozitivní myšlení sportovce obecně, může být rozdílové ve zlomku sekundy mezi úspěchem nebo neúspěchem. CKM využívá psychologické strategie s klienty k maximalizaci jejich psychické síly.


Mysl, Zaměření, a Koncentrace on the Ice

Psychologické podvědomí lze využít ke zlepšení myšlení, zaměření a soustředění. Hlavní výhodou, na kterou mnozí zapomínají, je to, že psychická síla zvyšuje celkovou schopnost hráče, která je dále zlepšena a podpořena výživou a poctivým silovým tréninkem.

CKM se proto domnívá, že je důležité pro všechny talentované hráče si osvojit všechny tři uvedené parametry.

View Mental Toughness strategies here